• Dzień Bibliotek i Bibliotekarzy

• W Przedszkolu nr 2 świętowaliśmy Dzień Bibliotek i Bibliotekarzy. Z tej okazji zaprosiliśmy do przedszkola Panią Edytę Sztylc, która na co dzień pracuje w Gminnym Centrum Kultury i Bibliotek w Mierzynie. Celem spotkania było rozbudzenie zainteresowania książkami, wzbogacanie słownictwa i pobudzanie wyobraźni. Pani Edyta przeczytała przedszkolakom książkę z serii  "Tata Oli" i zaprezentowała zwariowanego bohatera tych książek oraz książkę pt. "Kuku. Supertata". Dzieci chętnie odpowiadały na zadane pytania dotyczące przeczytanych treści. Na koniec spotkania Pani bibliotekarka zapraszała dzieci do biblioteki i zachęcała do wypożyczania i  czytania książek, a przedszkolaki w ramach  podziękowania wręczyły przygotowane wcześniej laurki. Jeszcze raz  bardzo dziękujemy za to miłe spotkanie :)

• 91 885 39 02,
          91 885 39 03,
        • Przedszkole Publiczne nr 1, ul. Kolorowa 25
          Przedszkole Publiczne nr 2, ul. Welecka 30
          72-006 Mierzyn
        • Sekretariat czynny w godz.:
          poniedziałek - czwartek 7:30 - 15:30
          piątek 7:00 - 15:00