• Wszystkie informacje związane z rekrutacją 2024/25 znajdują się w zakładce NABÓR 2024 oraz pod adresem:

• Przerwa wakacyjna
          • Uwaga!

Wyjątkowo w dniu dzisiejszym - 04.05.2023 r. TYLKO W GODZ. 12:00-17:30 zostanie odblokowana możliwość zamawiania posiłków w aplikacji "Jem w Szkole".

Posiłek można zamówić na dzień jutrzejszy 05.05.2023r.

• Gratulacje

Z ogromną dumą i przyjemnością ogłaszamy, że Agata Kucharzewska z grupy „Sówki” z Przedszkola Publicznego nr 2 zajęła II miejsce na przeglądzie wierszy „Wierszomania” organizowanym przez Poradnie Psychologiczno – Pedagogiczną w Policach. W tym roku hasło konkursu brzmiało: „50 lat Poradnia świętuje – wierszyk jej podaruje”. W konkursie udział wzięło 13 placówek z całego powiatu polickiego.

• "Podaruj Uśmiech w Dniu Dziecka" Akcja w PP1

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji charytatywnej "Podaruj uśmiech w Dniu Dziecka", podczas, której wspieramy dzieci z Domu Dziecka nr 1 w Szczecinie.

Zbieramy różnego rodzaju artykuły plastyczne ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb dzieci leworęcznych. Potrzebujemy zeszyty (w kratkę, w 3 linie), bibułę, plastelinę, bloki kolorowe, farby, kredki, flamastry, ołówki itp. Zebrane rzeczy dostarczymy do placówki docelowej przed Dniem Dziecka.

• Dzień Gofra w PP2

W naszym przedszkolu tradycją się stało comiesięczne grupowe pieczenie, ku uciesze wszystkich miłośników słodkości. Kolejnym spotkaniem w przedszkolnej cukierni była degustacja gofrów. Dzieci dowiedziały się, co jest potrzebne do ich przygotowywania. Z zainteresowaniem obserwowały także ich pieczenie. A potem było już tylko oblizywanie palców po cukrze pudrze lub dżemie - wybranym dodatku do ciepłego gofra. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie w naszej przedszkolnej cukierni ;)

• Werdykt "Mam talent!" w PP1

13.04.2023r. w naszym przedszkolu PP1 w Mierzynie odbył się konkurs “Mam talent!”.

Celem konkursu było rozwijanie kreatywności przedszkolaków, ich zainteresowań i talentów, umożliwienie prezentacji swoich pasji większej grupie odbiorców, oraz popularyzacja działań artystycznych w przedszkolu. Konkurs skierowany był do dzieci w wieku od 3 do 6 lat, które chciały zaprezentować swoje zainteresowania, pasje, hobby, osiągnięcia czy talent. Do konkursu przystąpiło 25 uczestników z różnych grup. Każdy zaprezentował swój jedyny i niepowtarzalny talent.

• Pierwszy Dzień Wiosny w PP2

21 marca dzieci z naszego przedszkola obchodziły Pierwszy Dzień Wiosny.To doskonała okazja, aby wspólnie świętować nadejście tej pięknej pory roku.W tym dniu wszyscy bawili się doskonale. Każda grupa zaprezentowana krótkie przedstawienie, były wierszyki i piosenki o tematyce wiosennej.Jednak największą atrakcją dla przedszkolaków był spacer po podwórku. Wszystkie dzieci wyruszyły barwnym korowodem, trzymając w rękach przygotowane wcześniej instrumenty muzyczne. Przywoływały Wiosnę głośnymi okrzykami i piosenkami.Ten dzień z pewnością był dla każdego przedszkolaka radosnym i niezapomnianym wydarzeniem. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji…

• Wycieczka do Pleciugi - PP2

Dzieci z młodszych grup: Misie i Tygryski wraz z nauczycielami i naszymi pomocami wybrały się do Teatru Lalek Pleciuga na przedstawienie pt. „ Tymoteusz i Psiuńcio”. Choć pogoda z rana nas niesamowicie zaskoczyła- za oknem pojawił się śnieg! To dzieciom wcale nie była straszna. Ogromna radość i niecierpliwość jaka panowała wśród dzieci wprawiła wszystkich w dobry nastrój. Pamiętając o zasadach bezpieczeństwa podczas wycieczki oraz zasadach właściwego zachowania się w takim miejscu jakim jest teatr przedszkolaki dzielne maszerowały ulicami i z wielkim zainteresowaniem obejrzały przedstawienie. Spektakl opowiadał o losach Niedźwiadka, który nie miał dotąd przyjaciół, aż pewnego dnia poznał psa i chciałby go przygarnąć do domu, by właśnie on został jego przyjacielem. I wszystko było by dobrze gdyby tylko tata zgodził się go przyjąć...Dzieci mogły zobaczyć z jakimi trudnościami zmierzył się

• Wierszomania 2023 w PP2

Dnia 30.03.2023r. w Przedszkolu Publicznym nr 2 w Mierzynie, odbył się I etap Konkursu Recytatorskiego, którego finał odbędzie się w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Policach - w siedzibie organizatora konkursu. Okazją do wydarzenia - przeglądu wierszy "Wierszomania" jest Jubileusz 50-lecia Poradni, który organizowany jest pod hasłem: "50 lat Poradnia świętuje - wierszyk jej podaruję".

• Dzień Wody w PP2

22 marca obchodziliśmy Światowy Dzień wody. Była to dobra okazja do tego, by zwrócić uwagę dzieci na niezbędny element naszego życia, bez którego byłoby ono niemożliwe.

Woda to jedna z tych substancji, bez której świat przestałby istnieć. Jednak przez jej dostępność w naszym kraju - zwykłe odkręcenie kranu, pozwala ludziom sądzić, że była, jest i będzie. Niestety – badania oraz przewidywania naukowców mówią, że może jej zabraknąć na świecie, jeśli nie będziemy korzystać z niej rozsądnie – według potrzeby. Stąd starania ludzi z całego świata, by uświadamiać – szczególnie młodemu pokoleniu – jak ważne jest rozsądne jej użytkowanie. Nasze przedszkole przyłączyło się do tego ważnego apelu. Tego dnia przedszkolaki obejrzały film, na którym dzieci z różnych stron świata uświadamiają nam, że nie wszędzie woda jest dostępna. Trzeba wiele trudu, by ją zdobyć. Wysłuchały także opowiadania pt. „Or

• Informacja dla rodziców o jadłospisie!

Ważna informacja!

Informacja dla rodziców o jadłospisie, będzie znajdowała się w aplikacji: https://app.jemwszkole.pl.

Będzie również wydrukowana i umieszczona na tablicy ogłoszeń w obydwóch placówkach. Za posiłek poniedziałkowy (03.04.2023) i za kwiecień 2023, rodzice będą mogli płacić od chwili uruchomienia aplikacji do środy – 05.04.2023.
            Zostanie wprowadzone automatyczne zamówienie, na cały miesiąc do zapłaty z dołu (wyjątkowo). Z chwilą otrzymania loginów i haseł dla Państwa – po wydrukowaniu bezzwłocznie będą Państwu przekazane do rąk własnych.